Apie mus

KIKI NUO 2020m.

Kai ieškojome kaip įdomiau aprengti savo mažylę, pastebėjome, jog rinkoje esantys rūbeliai dažnai būna vienodi ir šiek tiek nuobodoki, taigi nusprendėme, kad galbūt ne tik mūsų šeimai, bet ir Jums kartais norisi aprengti savo mažylį įdomiau ir stilingiau neišleidžiant daug pinigėlių. :) 

Kviečiame Jūs  apsilankyti mūsų instagram ir facebook profiliuose, apsižvalgyti kaip rūbeliai atrodo ant jau esamų klientų.Tai pat galite paskaityti atsiliepimus facebooke :) Ačiū 


Mūsų instagram:

@kikilithuania

Facebook: 

https://www.facebook.com/kikilithuaniaa/reviews/

Mes bendradarbiaujame su Kinijos kompanija, kuri turi sertifikatus prekiauti savo gaminiais visoje Europoje ir JAV. Ir ne - mes neperkame ''aliexpress'' ar 'wish'' pardavimo platformose.


Kinijos rinka viena didžiausių pasaulyje, panašių rūbelių pilnas internetas, mes kažko naujo neišradome, tiesiog džiaugiamės turėdami tikrai patikimą tiekėją, kuris rimtai žiūri į savo parduodamas prekes. Jos ne tik gražios, bet ir kokybiškos. Ir jūsų pamiltos :) 


Kiekvienas rūbelis yra apžiūrėtas, išlygintas ir mūsų išmatuotas tam, kad nekiltų bėdų dėl dydžio, rūbo defekto ir kokybės. 

Jei rūbelis Jums netiks, ar nepatiks - tiesiog parašykite mums ir galėsite jį grąžinti arba pakeisti. * Prekes papildome kas kelias savaites.